Kariéra

V současné době naše společnost nabízí tyto volné pozice:

- Brigáda (Vhodné pro studenty nebo důchodce)

Co Vás čeká: pomocné práce, skládání výkresů, doručování dokumentací, pochůzky po Praze, dopravní průzkumy atd.

Co od Vás očekáváme: spolehlivost, svědomitost

Co Vám nabízíme: flexibilní pracovní dobu, odpovídající finanční ohodnocení a příjemný kolektiv

- Projektant dopravních staveb (hlavní pracovní poměr, po dohodě i možnost vedlejšího pracovního poměru)

Co Vás čeká: zpracování projektové dokumentace dopravních staveb, kontakt s klientem a projektování

Co od Vás očekáváme: dokončenou vysokou školu fakulta dopravní nebo stavební, znalost práce v AutoCadu, zájem o obor, samostatnost, svědomitost a hlavně nadšení!

Co Vám nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, po roce 5 týdnů dovolené, práci v kancelářích v centru Prahy (ne Open Space), praxi a příjemný kolektiv

Pokud máte zájem o zaslání Vašeho životopisu pro budoucí potřeby, pak vyplňte níže uvedený formulář.

Tato část je určená k ochraně proti spam robotům. Vidíte-li tento text, vyplňte pole uvedené za otázkou. Tlačítko jsem robot ignorujte.
Kolik je dvě plus tři
Jméno *
Telefon *
CV
Motivační dopis